برش قطعات صنعتی

تمامی متخصصین و فعالان بخش تولید همواره بر این نکته اذعان دارند که بخش صنعت با ورود ماشین های برش سی ان سی به بازار و در واقع با اقتصادی شدن استفاده از این فناوری بیشترین بهره را برده و توانسته اتفاقات بدیعی را چه در زمینه تولید کالاهای متنوع و چه از جنبه بهره وری و هدر رفت مواد اولیه، به وجود آورد این در حالیست که هنوز بخش عمده ای از صنایع مهم واصلی در کشورمان با این صنعت بیگانه هستندو در چرخه تولید خود نتوانسته اند از این فناوری به روز دنیا بهره گیرند.
در واقع بکارگیری فناوری برش های سی ان سی منجر به افزایش بهره وری از یک طرف و همچنین تولید کالای با کیفیت و افزایش میزان تولید نسبت به گذشته شده است، چنانچه صنایع مختلف با استفاده از این تکنولوژی مصائب گذشته تولید ، بخصوص در دست و پنجه نرم کردن با فولاد سخت را به گونه ای حل کرده و با دستی باز اقدام به نوآوری های فراوان در تولید و بومی سازی صنایع مختلف کرده اند.
از سوی دیگر می توان تصور کرد که در تمامی صنایعی که به طریقی از ورق های فولادی بهره می گیرند استفاده از ماشین های CNC برش بخصوص نسل های به روز تر آن امری انکار ناپذیر است.و در آینده ای نزدیک روش های سنتی برش خود را با روش های نوین جایگزین خواهند کرد.
پارما لیزر نیز حضور خود در بازاز خدمات صنعتی را بر طبق این نیاز بینان نهاده و با استفاده از دستگاه های به روز این حوزه آماده خدمات رسانی به صنایع مختلف است . این واحد خدماتی امکان برش لیزری انواع ورق های فولادی و استیل را فراهم کرده و آماده همکاری با صنایع مختلف می باشد.